EKO Farma Rohoznice nabízí kvalitní farmářskou zeleninu a ovoce "s rodokmenem" s garancí dodání maximálně 48 hodin od sklizně na pulty obchodů a k našim odběratelům. Jsme producenti a zároveň prodejci kvalitní čerstvé zeleniny a ovoce od spolupracujících českých farmářů. Naším cílem je vybudovat distribuční síť farmářské zeleniny, ovoce a dalších produktů a tím podpořit a propojit tuzemské producenty a zemědělce. Pro zajištění plného sortimentu a čerstvosti i v zimním období spolupracujeme s největším importérem do ČR.


skutecne_zdravy_dodavatel_logo.png, 33kB

Jsme zahrnuti do programu Skutečně zdravá škola jako ověřený dodavatel.

Najdete nás na adrese ROHOZNICE 86 u Lázní Bohdaneč.

E K O Farma Rohoznice zaváží čerstvou farmářskou zeleninu a ovoce do jídelen mateřských a základních škol a restauraci v regionech Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Slatiňany, Přelouč, Lázně Bohdaneč a Praha.

Státním školám nabízíme platbu na fakturu se 14 denní splatností. Soukromé subjekty musí platit v hotovosti, nebo dle dohody.

Vzhledem k výborné poloze asi 5 km od sjezdu z D11 u Dobřenic jsme schopni zásobovat všechny odběratele a školy v celé Praze.

Jsme zahrnuti do programu Zdraví na talíři jako ověřený dodavatel v Pardubickém kraji a jsme Skutečně zdravý dodavatel v projektu Skutečně zdravá škola po celé ČR. Dodáváme do škol i restaurací.
Např.: ZŠ Dr. Peška Chrudim, Gymnázium Chrudim, Výchovný ústav se školou Chrudim, MS Strojařů Chrudim, MS Orel, ZŠ Františka Škroupa Osice, MŠ Malé Výkleky, ZŠ Pardubice Polabiny Prodloužená, MŠ Klubíčko Pardubice, Bionea Praha Přední Kopanina i Zbraslav, Restaurace centimetr Praha Vinohrady, Performance Food Praha, Steak Station Pardubice, Bonté Pardubice, U 2 Kohoutků Pardubice, ZŠ Waldorfská Pardubice, Tělo a Duše farma Koldín, restaurace Na Marjánce Praha 6,...

Mezi naše partnery patří:

Bio Farma Olešná
Bio Farma Skřeněř
Sady Bílé Podolí
• Hanka Mochov, Bramko Semice, Beskyd Fričovice
• pěstitelé ovoce z jižní moravy Šardice paní Ronková, Jihofrukt Velké Bílovice
• pan Ing. Vondrouš a pan Špryňar
• bylinky pro nás pěstuje paní Šandová z Libčan
• květák a ostatní košťáloviny pan Koubek z Horních Ředic
• Výzk. ústav ovocnářský a šlechtitelský v Holovousích
• Vynikající pěstitel českých brambor pan Polák z Předměřic
• a další ...